Nike Air Max Tavas

Damskie buty Adidas Golf

Published In: Buty Adidas Damskie Polska Created Date: 2017-12-30 Hits: 36 Comment: 0

Linia butów damskich do golfa marki Adidas na rok 2017 jest wypełniona klejnotami w całym katalogu. Adidas ma na swoim koncie premierę kilku nowych stylów damskich butów golfowych Buty Adidas Damskie Polska wraz z aktualizowaniem i podkręcaniem kilku starszych modeli obuwia. Niezależnie od tego, czy wolisz nowe, czy stare, Adidas oferuje styl, który Ci odpowiada.

Linia butów damskich do golfa marki Adidas na rok 2017 jest wypełniona klejnotami w całym katalogu. Adidas ma na swoim koncie premierę kilku nowych stylów damskich butów golfowych Buty Adidas Damskie Polska wraz z aktualizowaniem i podkręcaniem kilku starszych modeli obuwia. Niezależnie od tego, czy wolisz nowe, czy stare, Adidas oferuje styl, który Ci odpowiada.

Nike bezpłatny Trainer 5,0 NRG mężczyźni Camo brązowy zielony Buty

 

Nowy Signature PAULA 2 to punkt ostrzy w wytrawianiu nowych trendów dla współczesnych golfistów. Zaktualizowany Signature PAULA jest wykonany ze 100% skóry, gwarantując wytrzymałość i zapewniający komfort niezależnie od tego, jak ciężko grasz na linkach. Podpis Paula 2 posiada również wszystkie najnowsze technologie Adidas, w tym THINTECH, POWERBAND PODWOZIE, CLIMAPROOF, adiTUFF, THINTECH CLEAT i TRAXION.

 

Oprócz praktyczności na polu golfowym i wytrzymałości buta golfowego oferuje również stylowy wygląd i niepowtarzalne wzory. Nowe buty Adidas PAULA są dostępne w 5 odważnych wzorach, które są w stanie złapać czyjeś oko, w tym biały / metryczny żółty / metryczny żółty i czarny / czarny / neon. Dwa bardzo żywe wzory kolorów, które przyciągną uwagę każdego.

Adidas przekazał również Signature NATALIE uaktualnienie z modelu 2011. Adidas Signature NATALIE 2 zawiera listę technologii Adidas, w tym THINTECH, CLIMAPROOF, adiTUFF, THINTECH Cleat, TRAXION i adiWEAR, dzięki czemu jest najbardziej zaawansowanym damskim butem golfowym buty adidas damskie za kostke na rynku. Natalie 2 jest również wykonana w 100% z pełnej licowej skóry, co zapewnia jej długotrwałą wytrzymałość i wygodę przez cały dzień od dziury 1 aż do 18. Niestety, Adidas Signature NATALIE 2 jest dostępny tylko w jednym zestawieniu kolorystycznym; Czarny na czarnym na Snapper Pink.

Chociaż Adidas zawsze utrzymywał wysoką jakość obuwia w swojej produkcji, nie zawsze były to najkorzystniejsze ceny. Jeśli szukasz niedrogiego obuwia golfowego po bardzo niskich cenach, powinieneś rozważyć szukanie gdzie indziej oprócz Adidasa. Najtańszy but Adidas oferuje w tym roku dla pań zintegrowany but ze szpicem, adiCROSS W, który kosztuje tylko 67,00 USD. Jeśli szukasz pełnego buta golfowego oferującego maksimum stabilności i kontroli, niestety nie będzie Cię to kosztowało nie mniej niż 100,00 $ po wysyłce i obsłudze.

Adidas jest bardziej marką premium na otwartym rynku golfowym, ale cokolwiek ostatecznie zapłacisz, jest warte inwestycji. Kupując buty adidas damskie 2017, postawiłeś się w sytuacji, w której możesz zmaksymalizować każdą huśtawkę, jaką wykonujesz na polu golfowym.

Powiązany link:Buty Nike Air Max 2017 damskie i męskie Wyprzedaż Zniżka w niskiej cenie

Leave A Comment

Captcha